Typ pojednávania
Navrhovatelia
Úsek

Výsledky

  1. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  3. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – JUDr. Magdaléna Blažová, JUDr. Alžbeta Horváthová a JUDr. Eva Vajdičková
    Obžalovaní – E. L., E. T., P. G., Q. Y., S. L., T. B. a Z. B.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Nitra
    Sudcovia – JUDr. Stanislav Libant a JUDr. Ján Vanko
    Obžalovaný – M. T.
  6. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – JUDr. Karol Kováč a JUDr. Tibor Kubík
    Obžalovaný – R. E.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Katarína Stanislavská
    Obžalovaní – A. K., E. M., F. P., G. P., M. A., O. N. a T. K.
  8. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – JUDr. Denisa Mészárosová a JUDr. Jaroslav Mikuš
    Obžalovaní – C. J., S. Y., T. H. a X. Q.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava II
    Sudca – JUDr. Roman Farkaš
    Obžalovaný – A. N.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaní – B. A. a W. M.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Jozef Mikluš
    Obžalovaný – U. P.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – JUDr. Denisa Mészárosová, JUDr. Richard Molnár a JUDr. Zuzana Molnárová
    Obžalovaní – A. L., D. E., D. I., D. Q., D. T., F. Z., H. W., J. A., J. V., K. R., L. C., M. Z., N. E., P. B., P. C., T. G., U. O., W. I. a Y. F.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Žilina
    Sudcovia – Juraj Krupa, JUDr. Mária Urbanová a JUDr. Dana Wänkeová
    Obžalovaní – I. D. a U. W.
  15. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Žilina
    Sudcovia – JUDr. Martin Bargel, JUDr. Milan Repáň a JUDr. Vladimír Sučik
    Obžalovaní – M. H., Q. L. a Q. V.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Ján Lokša
    Obžalovaní – C. B., C. Q., M. K., O. T., T. H. a Y. V.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava II
    Sudca – JUDr. Roman Farkaš
    Obžalovaní – C. M. a E. Y.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Nitra
    Sudcovia – JUDr. Štefan Hrvola a JUDr. Ľubomíra Kubáňová
    Obžalovaní – A. I., E. Z., H. L., M. F., M. X., Q. D., R. Z., U. A., Y. R. a Z. W.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – JUDr. Denisa Mészárosová, JUDr. Richard Molnár a JUDr. Zuzana Molnárová
    Obžalovaní – C. K., F. G., H. S., M. N., M. U., N. K., O. A., R. G., R. N., R. S., S. B., S. D., U. Q., U. R., U. V., W. O., X. M., Z. P. a Z. R.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Rimavská Sobota
    Sudca – Ján Bodnár
    Obžalovaný – V. A.
1 – 20 z celkovo 89 výsledkov (730 ms)