Navrhovatelia

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nitra
    Sudca – JUDr. Vladimír Sopúch
    Obžalovaný – G. W.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Milan Husťák
    Obžalovaný – G. M.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nitra
    Sudca – Mgr. Monika Farkašová
    Obžalovaný – R. X.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Zvolen
    Sudca – JUDr. Martin Kollár
    Obžalovaný – J. M.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Sudca – JUDr. Ivan Pavlovič
    Obžalovaní – E. X. a G. K.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Dunajská Streda
    Sudca – JUDr. Ladislav Piros
    Obžalovaný – W. E.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Beáta Javorková
    Obžalovaný – M. Q.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Senica
    Sudca – JUDr. Mária Piusová
    Obžalovaný – H. L.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Marek Čech
    Obžalovaný – Q. U.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Janka Túryová
    Obžalovaní – U. O., V. E. a Y. G.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Roman Fitt
    Obžalovaní – E. G., I. B., M. H. a U. I.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Ružomberok
    Sudca – JUDr. Ivan Štepita
    Obžalovaný – O. P.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – JUDr. Danica Veselovská
    Obžalovaný – Z. G.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Sudca – JUDr. Erik Uhlár
    Obžalovaný – L. C.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Pavlína Krajčírová
    Obžalovaní – D. I., I. N., V. B., Y. U. a Z. L.
1 – 20 z celkovo 2 902 výsledkov (611 ms)