Pojednávania

Dátum

Výsledky

  1. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Martin
    Sudca – JUDr. Veronika Húšťová
    Obžalovaný – C. P.
  3. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trebišov
    Sudca – JUDr. Milan Petričko
    Obžalovaný – W. N.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Pezinok
    Sudca – JUDr. David Lindtner
    Obžalovaný – B. U.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – JUDr. Danica Veselovská
    Obžalovaný – A. G.
  6. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  7. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nové Zámky
    Sudca – JUDr. Jozef Škvára
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Poprad
    Sudca – JUDr. Jozef Kurian
    Obžalovaný – L. D.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava V
    Sudca – JUDr. Iveta Willantová
    Obžalovaný – C. O.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Komárno
    Sudca – JUDr. Dušan Krč - Šebera
    Obžalovaný – N. X.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Daniel Béreš
    Obžalovaný – E. T.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Daňo
    Obžalovaný – R. W.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – Mgr. Ivo Maruščák
    Obžalovaný – V. M.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Marek Čech
    Obžalovaný – T. D.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Michalovce
    Sudca – JUDr. Slavomír Harmóci
    Obžalovaný – X. P.
  17. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Roland Kémeny
    Obžalovaní – R. L., T. C., T. R. a W. K.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava II
    Sudca – JUDr. Bohuslav Padrta
    Obžalovaný – F. A.
  19. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Banská Bystrica
    Sudca – JUDr. Peter Pulman
    Obžalovaný – O. P.