Pojednávania

Dátum

Výsledky

  1. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Janka Túryová
    Obžalovaný – E. P.
  2. Verejné zasadnutie, Návrh na schválenie dohody o vine a… Pojednávanie prebehlo dňa

  3. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Poprad
    Sudca – JUDr. Mária Petrušková
    Obžalovaný – J. H.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Bohuslav Majerníček
    Obžalovaný – L. S.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Dušan Kán
    Obžalovaný – C. J.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Čadca
    Sudca – Mgr. Erika Dodulíková
    Obžalovaný – R. M.
  7. Verejné zasadnutie, Návrh na schválenie dohody o vine a… Pojednávanie prebehlo dňa

  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – Mgr. Miroslav Lehoczký
    Obžalovaný – U. Q.
  9. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Beáta Javorková
    Obžalovaný – E. Z.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Zuzana Biščáková
    Obžalovaný – H. N.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Martin
    Sudca – JUDr. Marián Rošak
    Obžalovaný – U. Z.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – JUDr. Štefan Bujňák
    Obžalovaný – O. G.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Juraj Mihál
    Obžalovaný – T. D.
  15. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – Mgr. Miroslav Lehoczký
    Obžalovaní – G. X. a V. C.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Veľký Krtíš
    Sudca – Mgr. Milan Varga
    Obžalovaný – W. N.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – Mgr. Miroslav Lehoczký
    Obžalovaný – A. L.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Janka Túryová
    Obžalovaný – R. Y.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Svetlana Šupová
    Obžalovaný – H. X.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – H. Y.