Typ pojednávania
Navrhovatelia

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Erika Bebčáková
    Obžalovaní – A. Y., U. M. a X. C.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Ján Jamrich
    Obžalovaný – S. W.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Stanislav Dutko
    Obžalovaný – Q. Z.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Martin
    Sudca – Mgr. Róbert Veterník
    Obžalovaný – S. Q.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  8. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Martin
    Sudca – Mgr. Róbert Veterník
    Obžalovaný – V. Z.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Stanislav Dutko
    Obžalovaný – J. N.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Marcela Malatká
    Obžalovaný – P. B.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Stanislav Dutko
    Obžalovaný – M. K.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Marcela Malatká
    Obžalovaní – F. T. a Y. D.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaný – J. S.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaní – M. G. a S. M.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Ján Jamrich
    Obžalovaní – B. E., G. M., J. H., P. W. a Q. F.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Ján Jamrich
    Obžalovaný – J. C.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Zvolen
    Sudca – JUDr. Martin Kollár
    Obžalovaný – H. O.