Typ pojednávania
Navrhovatelia

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – O. E.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Michal Valent
    Obžalovaný – O. E.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Marián Mačura
    Obžalovaný – O. E.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Roland Kémeny
    Obžalovaní – C. K., H. J., K. X., O. E., S. J., U. N., V. W., W. U., W. Y., X. H., Y. S. a Z. N.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Lučenec
    Sudca – JUDr. Stanislav Galovič
    Obžalovaný – O. E.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Sudca – JUDr. Miroslav Toma
    Obžalovaní – I. C. a O. E.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava IV
    Sudca – JUDr. Jana Grendárová
    Obžalovaný – O. E.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Erika Bebčáková
    Obžalovaní – E. B., N. U. a O. E.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – O. E.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava V
    Sudca – JUDr. Erika Némethová Stiffelová
    Obžalovaní – K. H., O. E. a V. N.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Banská Bystrica
    Sudcovia – JUDr. Juraj Babjak, JUDr. Peter Chovanko a JUDr. Ján Deák
    Obžalovaní – A. X., H. L., O. E. a R. K.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Rastislav Kresl
    Obžalovaní – O. E., O. P., T. L. a T. O.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – Mgr. Marián Polaček
    Obžalovaný – O. E.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Daňo
    Obžalovaný – O. E.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trenčín
    Sudca – JUDr. Michal Antala
    Obžalovaný – O. E.
  17. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  18. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Ján Poprocký
    Obžalovaní – H. A., O. E., R. Q., R. T., U. C. a Z. L.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Rimavská Sobota
    Sudca – JUDr. Alena Ondrejová
    Obžalovaní – O. E. a V. U.
1 – 20 z celkovo 320 výsledkov (604 ms)