Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Hudecová
  2. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová, JUDr. Ingrida Hudecová…
  3. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková, JUDr. Eva Detvaiová…
  4. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  5. Sudca – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Alena Majerová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Širilová…
  6. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD., JUDr. Katarína Rehmová, JUDr. Ľudmila Hricková…
  7. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  8. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Ing. Jana Petrovičová, JUDr. Ján Adamovic, JUDr. Jana Šatková
  9. Sudca – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Anna Zagrapanová, JUDr. Katarína Kocúrová, JUDr. Katarína Marettová…
  10. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Evelyn Csémyová, JUDr. Jana Braníková, JUDr. Jana Šatková
  11. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  12. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Emília Guľová, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  13. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Dušan Miškovčík, JUDr. Emília Mišenková…
  14. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Denisa Vargová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Erika Tischlerová
  15. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová
  16. Sudca – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Eva Širilová, JUDr. Isabel Zamalloa
  17. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová, JUDr. Dominika Horváthová…
  18. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Eva Širilová…
  19. Sudca – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Eva Cvengová
  20. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová
1 – 20 z celkovo 94 výsledkov (7 ms)