Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Hudecová
  2. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  3. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  4. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová
  5. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová, JUDr. Dominika Horváthová…
  6. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová
  7. Sudca – Okresný súd Vranov nad Topľou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Vranov nad Topľou
    Uchádzači – JUDr. Anna Drugdová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová
  8. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Galanta
    Uchádzači – JUDr. Táňa Šefčíková, JUDr. Erika Tischlerová, JUDr. Jozef Pikna, JUDr. Kristína Srnková…
  9. Sudca – Okresný súd Spišská Nová Ves Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Uchádzači – JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Dušan Miškovčík…
  10. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – JUDr. Adriana Pečeňáková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin…
  11. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Jana Šatková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Martina Mochnáčová…
  12. Sudca – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzači – JUDr. Peter Štefčík, Mgr. Pavel Ištók, Mgr. Ľubomíra Podmaníková, JUDr. Miroslava Šibíková…
  13. Sudca – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzači – JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková
  14. Sudca – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzači – JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková
  15. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Jana Škrabáková, Mgr. Zuzana Straňáková, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch…
  16. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Jana Škrabáková, Mgr. Zuzana Straňáková, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch…
  17. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  18. Sudca – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzači – Mgr. Vladimír Gurka, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Michaela Sedláková, JUDr. Lenka Benčová…
  19. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  20. Sudca – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzači – Mgr. Vladimír Gurka, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Michaela Sedláková, JUDr. Lenka Benčová…
1 – 20 z celkovo 40 výsledkov (22 ms)