Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslav Šedivec, JUDr. Daniel Ivanko, Mgr. Ing. Judita Gabonaiová Hrenčuková, JUDr. Roman Kaprál
  2. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslava Kvetková, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Bc. Viktor Marko, JUDr. Eva Bomborová
  3. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Daniel Ivanko, JUDr. Juraj Vallo, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Anna Gálusová…
  4. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Anna Mýtniková, JUDr. Eva Kráľová, JUDr. Ing. Petra Presperínová, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  5. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Silvia Majkutová Lesňáková, JUDr. Martin Kurečko, Mgr. Robert Droppa, JUDr. Anna Mýtniková…
  6. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Miriam Oswaldová, JUDr. Michal Kubiš, JUDr. Karol Rihák, JUDr. Jeannette Hajdinová
  7. Sudca – Okresný súd Lučenec Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Lučenec
    Uchádzači – Mgr. Peter Straka, JUDr. Erik Kačmár, JUDr. Janka Gibaľová, JUDr. Ján Šulgan
  8. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Eva Dzúriková, JUDr. Jana Očenášová, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Marcela Ostrihoňová
  9. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Juraj Lukáč, JUDr. Jana Bezáková, JUDr. Jana Očenášová, JUDr. Ján Šulgan
  10. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – Ing. Mgr. Anna Přikrylová, JUDr. Barbara Bezdíčková, JUDr. Hana Hubináková, JUDr. Ingrid Galovcová…
  11. Sudca – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Hana Hubináková, JUDr. Ing. Erika Trtalová, JUDr. Ing. Martin Chlapík, JUDr. Ingrid Gálovcová…
  12. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – Mgr. Michal Vigaš, JUDr. Peter Straka, JUDr. Dušan Motús, JUDr. Eva Matulayová, PhD.
  13. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Jaroslav Ivan, JUDr. Jeannette Hajdinová, JUDr. Michal Dzurdzík, JUDr. Oliver Kolenčík
  14. Sudca – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzači – JUDr. Ľuboš Murgaš, JUDr. Pavol Kapišovský, JUDr. Lucia Podracká, JUDr. Ján Šulgan
  15. Sudca – Okresný súd Brezno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Brezno
    Uchádzači – JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Denisa Hiščáková, JUDr. Emil Vaňko, JUDr. Eva Dzúriková
  16. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Denisa Hiščáková, JUDr. Emil Vaňko, JUDr. Eva Dzúriková
  17. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Viktória Bagala Vrábelová, JUDr. Marian Holý, JUDr. Andrea Chorvátová Nagyová, JUDr. Andrea Janíková…
  18. Sudca – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
    Uchádzači – JUDr. Martina Líšková, Mgr. Martina Oravcová, JUDr. Renáta Šišková, Mgr. Elena Holická…
  19. Sudca – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Silvia Kysucká, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Gabriela Kľačanová, JUDr. Jana Jurčová…
  20. Sudca – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzači – JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Miroslav Šedivec, JUDr. Zoltán Orlai, JUDr. Eva Bomborová
1 – 20 z celkovo 40 výsledkov (119 ms)