Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslav Šedivec, JUDr. Daniel Ivanko, Mgr. Ing. Judita Gabonaiová Hrenčuková, JUDr. Roman Kaprál
  2. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Katarína Krochtová, JUDr. Matúš Tarcala, JUDr. Adriana Pavlovičová, JUDr. Anna Mýtniková…
  3. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Martin Kurečko, JUDr. Matej Čintala, JUDr. Jana Tomášová, JUDr. Renáta Ďurková…
  4. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Daniel Ivanko, JUDr. Juraj Vallo, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Anna Gálusová…
  5. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Zuzana Slušná, Mgr. Martin Daško, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  6. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – Mgr. Peter Hvizdoš, Mgr. Lenka Kvasnicová, JUDr. Marcela Ostrihoňová, JUDr. Anita Filová…
  7. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Anna Mýtniková, JUDr. Eva Kráľová, JUDr. Ing. Petra Presperínová, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  8. Sudca – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzači – JUDr. Zoltán Orlai, JUDr. Ľubica Mojžišová, JUDr. Stanislava Kolesárová, JUDr. Eva Bomborová
  9. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Ľubica Mojžišová, JUDr. Mária Ďuricová, Mgr. Radoslava Strhárska, JUDr. Lucia Rusiňáková
  10. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Lívia Mikulášová, JUDr. Michaela Králiková, JUDr. Marian Holý, JUDr. Veronika Šuchová…
  11. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kovalíková, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Ing. Karol Kotus, JUDr. Ivana Vargová…
  12. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Dušan Špirek, JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Jana Horváthová, JUDr. Jozef Jaselský
  13. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Viktória Bagala Vrábelová, JUDr. Marian Holý, JUDr. Andrea Chorvátová Nagyová, JUDr. Andrea Janíková…
  14. Sudca – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
    Uchádzači – JUDr. Martina Líšková, Mgr. Martina Oravcová, JUDr. Renáta Šišková, Mgr. Elena Holická…
  15. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Robert Droppa, JUDr. Zuzana Krivdová, JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Daniel Marcián
  16. Sudca – Okresný súd Spišská Nová Ves Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Uchádzači – JUDr. Denisa Hiščáková, JUDr. Lenka Saksunová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Petra Pavlisová…
  17. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – Mgr. Michal Pollák, JUDr. Marián Dunčko, JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Janíková…
  18. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Duongová, JUDr. Jana Horváthová, JUDr. Jozef Jaselský
  19. Sudca – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzači – JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Miroslav Šedivec, JUDr. Zoltán Orlai, JUDr. Eva Bomborová
  20. Sudca – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzači – JUDr. Michal Mravec, Mgr. Tomáš Rybárik, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Jozef Jaselský
1 – 20 z celkovo 41 výsledkov (18 ms)