Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Hudecová
  2. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Andrea Daráková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  3. Sudca – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nitra
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Bartová
  4. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Anton Kántor, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Daniel Marcinčin…
  5. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Galanta
    Uchádzači – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Branislav Voloch…
  6. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová…
  7. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrej Werner, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová…
  8. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  9. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková
  10. Sudca – Okresný súd Pezinok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kašubová Mularčíková, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Dorota Flašíková…
  11. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Denisa Vargová, JUDr. Dorota Flašíková…
  12. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Alžbeta Marková, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová…
  13. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Eva Detvaiová, JUDr. Ivana Hauerlandová, JUDr. Jana Šatková
  14. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová, JUDr. Ingrida Hudecová…
  15. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková, JUDr. Eva Detvaiová…
  16. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  17. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD., JUDr. Katarína Rehmová, JUDr. Ľudmila Hricková…
  18. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  19. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová
  20. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová
1 – 20 z celkovo 48 výsledkov (8 ms)