Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Daniel Ivanko, JUDr. Juraj Vallo, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Anna Gálusová…
  2. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Zuzana Slušná, Mgr. Martin Daško, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  3. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – Mgr. Boris Vittek, JUDr. Mária Ďuricová, Mgr. Marián Dunčko, JUDr. Jana Škrabáková
  4. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – Mgr. Peter Hvizdoš, Mgr. Lenka Kvasnicová, JUDr. Marcela Ostrihoňová, JUDr. Anita Filová…
  5. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Silvia Majkutová Lesňáková, JUDr. Martin Kurečko, Mgr. Robert Droppa, JUDr. Anna Mýtniková…
  6. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

  7. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Roman Tichý a Mgr. Eva Kráľová
  8. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Erik Varga, JUDr. Monika Kučeríková a Mgr. Eva Kráľová
  9. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Eva Dzúriková, JUDr. Jana Očenášová, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Marcela Ostrihoňová
  10. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Juraj Lukáč, JUDr. Jana Bezáková, JUDr. Jana Očenášová, JUDr. Ján Šulgan
  11. Sudca – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Hana Hubináková, JUDr. Ing. Erika Trtalová, JUDr. Ing. Martin Chlapík, JUDr. Ingrid Gálovcová…
  12. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – Mgr. Michal Vigaš, JUDr. Peter Straka, JUDr. Dušan Motús, JUDr. Eva Matulayová, PhD.
  13. Sudca – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Silvia Kysucká, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Gabriela Kľačanová, JUDr. Jana Jurčová…
  14. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Robert Droppa, JUDr. Zuzana Krivdová, JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Daniel Marcián
  15. Sudca – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzači – JUDr. Michal Mravec, Mgr. Tomáš Rybárik, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Jozef Jaselský
  16. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – Mgr. Marianna Hašková, Mgr. Marek Mikulčík, Mgr. Štefan Fedor, JUDr. Marcela Ostrihoňová
  17. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Iveta Sopková, JUDr. Hana Hubináková, JUDr. Martina Dubovcová, JUDr. Erik Kačmár
  18. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – Mgr. Daniel Koneracký, JUDr. Zuzana Štubniaková Kochanová, JUDr. Andrea Chorvátová Nagyová, JUDr. Anna Hýseková
  19. Sudca – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzači – JUDr. Eva Matulayová, PhD., JUDr. Lenka Mravcová, Mgr. Mariana Hašková, JUDr. Gabriela Kľačanová…
  20. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Renáta Deáková, JUDr. Bc. Viktor Marko, JUDr. Ingrid Galovcová Späťvzatie Žiadosti, JUDr. Juraj Danko…
1 – 20 z celkovo 35 výsledkov (7 ms)