Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nitra
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Bartová
  2. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Bronislav Pongrác…
  3. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Galanta
    Uchádzači – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Branislav Voloch…
  4. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová…
  5. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrej Werner, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová…
  6. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Eva Segečová, JUDr. Jana Šatková
  7. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková
  8. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová…
  9. Sudca – Okresný súd Pezinok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kašubová Mularčíková, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Dorota Flašíková…
  10. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Denisa Vargová, JUDr. Dorota Flašíková…
  11. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Alžbeta Marková, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová…
  12. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Eva Detvaiová, JUDr. Ivana Hauerlandová, JUDr. Jana Šatková
  13. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková, JUDr. Eva Detvaiová…
  14. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  15. Sudca – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Eva Širilová, JUDr. Isabel Zamalloa
  16. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová, JUDr. Dominika Horváthová…
  17. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová
  18. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Galanta
    Uchádzači – JUDr. Táňa Šefčíková, JUDr. Erika Tischlerová, JUDr. Jozef Pikna, JUDr. Kristína Srnková…
  19. Sudca – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzači – JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková
  20. Sudca – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzači – JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková
1 – 20 z celkovo 32 výsledkov (6 ms)