Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová
  2. Sudca – Okresný súd Humenné Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Humenné
    Uchádzači – JUDr. Anna Drugdová, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Dubová…
  3. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
  4. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
  5. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Michaela Králiková, JUDr. Marian Holý, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Roman Kaprál
  6. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – JUDr. Andrej Radomský, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Emília Guľová
  7. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Lucia Baňacká, PhD., JUDr. Jana Raganová, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Matúš Králik, PhD.…
  8. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Martin Kurečko, JUDr. Matej Čintala, JUDr. Jana Tomášová, JUDr. Renáta Ďurková…
  9. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Daniel Ivanko, JUDr. Juraj Vallo, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Anna Gálusová…
  10. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Anna Mýtniková, JUDr. Eva Kráľová, JUDr. Ing. Petra Presperínová, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  11. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Silvia Majkutová Lesňáková, JUDr. Martin Kurečko, Mgr. Robert Droppa, JUDr. Anna Mýtniková…
  12. Sudca – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
    Uchádzači – JUDr. Peter Vrbjar, JUDr. Lenka Benčová, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Mária Benková
  13. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – Mgr. Ing. Ladislav Burda, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Figura Molnárová…
  14. Sudca – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzači – JUDr. Zoltán Orlai, JUDr. Ľubica Mojžišová, JUDr. Stanislava Kolesárová, JUDr. Eva Bomborová
  15. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Ľubica Mojžišová, JUDr. Mária Ďuricová, Mgr. Radoslava Strhárska, JUDr. Lucia Rusiňáková
  16. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Lívia Mikulášová, JUDr. Michaela Králiková, JUDr. Marian Holý, JUDr. Veronika Šuchová…
  17. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kovalíková, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Ing. Karol Kotus, JUDr. Ivana Vargová…
  18. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Juraj Lukáč, JUDr. Jana Bezáková, JUDr. Jana Očenášová, JUDr. Ján Šulgan
  19. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Viera Malinowska, Mgr. Mirka Báňasová, JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Janíková…
  20. Sudca – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
    Uchádzači – JUDr. Martina Líšková, Mgr. Martina Oravcová, JUDr. Renáta Šišková, Mgr. Elena Holická…
1 – 20 z celkovo 41 výsledkov (29 ms)