Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzači – JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková
  2. Sudca – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzači – JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková
  3. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Jana Škrabáková, Mgr. Zuzana Straňáková, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch…
  4. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Jana Škrabáková, Mgr. Zuzana Straňáková, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch…
  5. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Alexandra Starnová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián
  6. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Alexandra Starnová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián
  7. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Mária Ďuricová, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Alena Majerová, JUDr. Andrea Bučencová…
  8. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Zuzana Slušná, Mgr. Martin Daško, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  9. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – Mgr. Boris Vittek, JUDr. Mária Ďuricová, Mgr. Marián Dunčko, JUDr. Jana Škrabáková
  10. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – Mgr. Peter Hvizdoš, Mgr. Lenka Kvasnicová, JUDr. Marcela Ostrihoňová, JUDr. Anita Filová…
  11. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Anna Mýtniková, JUDr. Eva Kráľová, JUDr. Ing. Petra Presperínová, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  12. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Silvia Majkutová Lesňáková, JUDr. Martin Kurečko, Mgr. Robert Droppa, JUDr. Anna Mýtniková…
  13. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – Mgr. Zuzana Gašpírová, JUDr. Ján Golian, PhD., JUDr. Dušan Szabó, JUDr. Alexander Vagovics…
  14. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – Mgr. Michal Kačáni, JUDr. Marcela Ostrihoňová, JUDr. Jeannette Hajdinová, JUDr. Monika Jakubová
  15. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Michal Valent, JUDr. Jeannette Hajdinová, JUDr. René Milták, Mgr. Zuzana Gašpírová
  16. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – Mgr. Adriana Šimková, JUDr. Lucia Horváthová, JUDr. Dušan Szabó, JUDr. Alexander Vagovics…
  17. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Dušan Špirek, JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Jana Horváthová, JUDr. Jozef Jaselský
  18. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Galanta
    Uchádzači – Mgr. Zuzana Dojčánová, JUDr. Martina Klamanová, JUDr. Daniela Gejdošová, JUDr. Erika Bašová…
  19. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Viera Malinowska, Mgr. Mirka Báňasová, JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Janíková…
  20. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Viktória Bagala Vrábelová, JUDr. Marian Holý, JUDr. Andrea Chorvátová Nagyová, JUDr. Andrea Janíková…
1 – 20 z celkovo 54 výsledkov (16 ms)