Výsledky

  1. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Denisa Šaligová, JUDr. Janka Benkovičová, JUDr. Lenka Halmešová a JUDr. Peter Heinrich
  2. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Eliška Wagshalová a JUDr. Marek Koščo
  3. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Katarína Benczová a JUDr. Erika Čanádyová
  4. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Janka Borošková a JUDr. Juraj Danko
  5. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Monika Jakubová a JUDr. Rastislav Kresl
  6. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Rastislav Dlugoš, PhD.
  7. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Vladimír Sklenka
  8. Predseda súdu – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzač – JUDr. Mariana Philadelphyová
  9. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Eva Behranová a JUDr. Eva Fulcová
  10. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Alena Šišková
  11. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Lenka Praženková
  12. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Judita Kokolevská
  13. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Ján Šikuta, PhD.
  14. Predseda senátu – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Daniel Ilavský, JUDr. Gabriela Brišková, JUDr. Katarína Stanislavská a JUDr. Martin Žovinec
  15. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Gabriela Panáková a JUDr. Jaroslav Macek
  16. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Monika Jusková
  17. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Peter Paluda
  18. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Iveta Sopková
  19. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Záhumenská, JUDr. Gabriela Janáková, JUDr. Iveta Martináková a Mgr. Ivan Kubínyi
  20. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Eva Šišková a JUDr. Martina Balegová
1 – 20 z celkovo 315 výsledkov (116 ms)