Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Eva Segečová, JUDr. Ing. Lucia Novysedláková…
  2. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
    Uchádzači – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD.…
  3. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Dorota Topoľančíková, JUDr. Eva Bomborová
  4. Sudca – Okresný súd Rimavská Sobota Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rimavská Sobota
    Uchádzači – Anna Zagrapanová, Ján Kanás, JUDr. Tomáš Paranič, Katarína Morová…
  5. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Eva Segečová, JUDr. Jana Šatková
  6. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  7. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová…
  8. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová, JUDr. Ingrida Hudecová…
  9. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD., JUDr. Katarína Rehmová, JUDr. Ľudmila Hricková…
  10. Sudca – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Anna Zagrapanová, JUDr. Katarína Kocúrová, JUDr. Katarína Marettová…
  11. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Evelyn Csémyová, JUDr. Jana Braníková, JUDr. Jana Šatková
  12. Sudca – Okresný súd Skalica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Skalica
    Uchádzači – JUDr. Daša Dugová, JUDr. Ing. Elena Divko, PhD., JUDr. Ingrida Hudecová, JUDr. Isabel Zamalloa
  13. Sudca – Okresný súd Rimavská Sobota Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Rimavská Sobota
    Uchádzači – JUDr. Eva Cvengová, JUDr. Ján Adamovič, JUDr. Jana Šatková, JUDr. Ján Kanás…
  14. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Anna Malčeková, JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Eva Cvengová
  15. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Jana Šatková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Martina Mochnáčová…
  16. Sudca – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Cvengová, JUDr. Eva Smoleňová
  17. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Jozef Šulek…
  18. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Jozef Šulek…
  19. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  20. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
1 – 20 z celkovo 80 výsledkov (7 ms)