Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Eva Segečová, JUDr. Ing. Lucia Novysedláková…
  2. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
    Uchádzači – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD.…
  3. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová, JUDr. Ingrida Hudecová…
  4. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD., JUDr. Katarína Rehmová, JUDr. Ľudmila Hricková…
  5. Sudca – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Anna Zagrapanová, JUDr. Katarína Kocúrová, JUDr. Katarína Marettová…
  6. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Evelyn Csémyová, JUDr. Jana Braníková, JUDr. Jana Šatková
  7. Sudca – Okresný súd Skalica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Skalica
    Uchádzači – JUDr. Daša Dugová, JUDr. Ing. Elena Divko, PhD., JUDr. Ingrida Hudecová, JUDr. Isabel Zamalloa
  8. Sudca – Okresný súd Rimavská Sobota Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Rimavská Sobota
    Uchádzači – JUDr. Eva Cvengová, JUDr. Ján Adamovič, JUDr. Jana Šatková, JUDr. Ján Kanás…
  9. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Jana Šatková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Martina Mochnáčová…
  10. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
  11. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
  12. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Melišek, Mgr. Ján Martvoň, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Daniel Marcián
  13. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Melišek, Mgr. Ján Martvoň, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Daniel Marcián
  14. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Simona Lisá, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Branislav Voloch…
  15. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Simona Lisá, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Branislav Voloch…
  16. Sudca – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
    Uchádzači – JUDr. Peter Vrbjar, JUDr. Lenka Benčová, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Mária Benková
  17. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – Mgr. Ing. Ladislav Burda, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Figura Molnárová…
  18. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Karol Rihák, JUDr. Lucia Horváthová, JUDr. Mgr. Eva Meruňková
  19. Sudca – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzači – JUDr. Zoltán Orlai, JUDr. Ľubica Mojžišová, JUDr. Stanislava Kolesárová, JUDr. Eva Bomborová
  20. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Michaela Kotusová Hucová, JUDr. Natália Štrkolcová, JUDr. Petra Štefanko, JUDr. Johana Bertová…
1 – 20 z celkovo 30 výsledkov (5 ms)