Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Dorota Topoľančíková, JUDr. Eva Bomborová
  2. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Eva Segečová, JUDr. Jana Šatková
  3. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  4. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová…
  5. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Anna Malčeková, JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Eva Cvengová
  6. Sudca – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Cvengová, JUDr. Eva Smoleňová
  7. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Jozef Šulek…
  8. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Jozef Šulek…
  9. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  10. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  11. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslav Šedivec, JUDr. Daniel Ivanko, Mgr. Ing. Judita Gabonaiová Hrenčuková, JUDr. Roman Kaprál
  12. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Sklenka, JUDr. Dušan Szabó, Mgr. Zuzana Gašpírová, Mgr. Peter Toth - Vaňo…
  13. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Katarína Krochtová, JUDr. Matúš Tarcala, JUDr. Adriana Pavlovičová, JUDr. Anna Mýtniková…
  14. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Michaela Králiková, JUDr. Marian Holý, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Roman Kaprál
  15. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – JUDr. Andrej Radomský, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Emília Guľová
  16. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Lucia Baňacká, PhD., JUDr. Jana Raganová, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Matúš Králik, PhD.…
  17. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslava Kvetková, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Bc. Viktor Marko, JUDr. Eva Bomborová
  18. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Zuzana Slušná, Mgr. Martin Daško, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  19. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

  20. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Michal Dzurdzík, JUDr. Lucia Horváthová, JUDr. Miriam Kučová, Mgr. Marek Mikulčík
1 – 20 z celkovo 45 výsledkov (110 ms)