Výsledky

  1. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Eliška Wagshalová a JUDr. Marek Koščo
  2. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Katarína Benczová a JUDr. Erika Čanádyová
  3. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Janka Borošková a JUDr. Juraj Danko
  4. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Monika Jakubová a JUDr. Rastislav Kresl
  5. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Vladimír Sklenka
  6. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Eva Behranová a JUDr. Eva Fulcová
  7. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Gabriela Panáková a JUDr. Jaroslav Macek
  8. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Eva Šišková a JUDr. Martina Balegová
  9. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Daniela Kotrecová
  10. Predseda súdu – Okresný súd Kežmarok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Kežmarok
    Uchádzači – JUDr. Erika Borovská a JUDr. Juraj Šteffel
  11. Predseda súdu – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – JUDr. Andrej Stachovič a JUDr. Eva Macúchová
  12. Predseda súdu – Okresný súd Skalica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Skalica
    Uchádzači – JUDr. Boris Buľubaš a Mgr. Jarmila Bíliková
  13. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Jana Halušková a Mgr. Kamila Števíková
  14. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Marián Sninský a JUDr. Martin Baran
  15. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Soňa Vacková a JUDr. Peter Heinrich
  16. Predseda súdu – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Dagmar Valocká a JUDr. Igor Malý
  17. Predseda senátu – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Pavel Lukáč a Mgr. Erik Németh
  18. Predseda senátu – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Pavel Lukáč a Mgr. Erik Németh
  19. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Jana Halušková a JUDr. Jozef Turza
  20. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Jana Halušková a JUDr. Jozef Turza
1 – 20 z celkovo 79 výsledkov (5 ms)