Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Anton Kántor, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Daniel Marcinčin…
  2. Sudca – Okresný súd Pezinok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kašubová Mularčíková, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Dorota Flašíková…
  3. Sudca – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Eva Širilová, JUDr. Isabel Zamalloa
  4. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Eva Širilová…
  5. Sudca – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Eva Cvengová
  6. Sudca – Okresný súd Spišská Nová Ves Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Uchádzači – JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Dušan Miškovčík…
  7. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Mária Ďuricová, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Alena Majerová, JUDr. Andrea Bučencová…
  8. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Silvia Majkutová Lesňáková, JUDr. Martin Kurečko, Mgr. Robert Droppa, JUDr. Anna Mýtniková…
  9. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – Mgr. Zuzana Gašpírová, JUDr. Ján Golian, PhD., JUDr. Dušan Szabó, JUDr. Alexander Vagovics…
  10. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Miriam Oswaldová, JUDr. Michal Kubiš, JUDr. Karol Rihák, JUDr. Jeannette Hajdinová
  11. Sudca – Okresný súd Brezno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Brezno
    Uchádzači – JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Denisa Hiščáková, JUDr. Emil Vaňko, JUDr. Eva Dzúriková
  12. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Robert Droppa, JUDr. Zuzana Krivdová, JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Daniel Marcián
  13. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Alexandra Ivančíková, JUDr. Dušan Szabó, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Ivana Neviďanská…
  14. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – Mgr. Daniel Koneracký, JUDr. Zuzana Štubniaková Kochanová, JUDr. Andrea Chorvátová Nagyová, JUDr. Anna Hýseková
  15. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Peter Kubej, JUDr. Petra Štefanko, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Mária Benková
  16. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, JUDr. Andrea Janíková, JUDr. Bc. Jana Dubňanská, JUDr. Branislav Voloch…
  17. Sudca – Okresný súd Michalovce Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Michalovce
    Uchádzači – JUDr. Jana Smereková, JUDr. Andrej Radomský, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Andrea Janíková…
  18. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Jaroslav Ivan, JUDr. Anita Filová, JUDr. Katarína Batisová, JUDr. Miriam Kučová…
  19. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Jana Tóthová, Mgr. Juraj Hladký, Mgr. Lucia Mizerová, JUDr. Jeannette Hajdinová
  20. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Andrea Janíková, JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Bc. Jana Dubňanská…
1 – 20 z celkovo 20 výsledkov (8 ms)