Výsledky

  1. Sudca – Špecializovaný trestný súd Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Špecializovaný trestný súd
    Uchádzači – JUDr. Peter Pulman, JUDr. Peter Pulman, JUDr. Rastislav Hruška, PhD., JUDr. Rastislav Hruška, PhD.…
  2. Sudca – Okresný súd Rimavská Sobota Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rimavská Sobota
    Uchádzači – Anna Zagrapanová, Ján Kanás, JUDr. Tomáš Paranič, Katarína Morová…
  3. Predseda senátu – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzači – JUDr. Adriana Murínová, JUDr. Anna Slovinská, JUDr. Slávka Zborovjanová, JUDr. Zuzana Matyiová
  4. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Juraj Danko, JUDr. Katarína Benczová, JUDr. Marián Trenčan, JUDr. Monika Valášiková, PhD.…
  5. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Alena Roštárová, JUDr. Denisa Cviková, JUDr. Jeannette Hadinová, JUDr. Mariana Harvancová
  6. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Andrea Krišková, JUDr. Jeannette Hajdínová, JUDr. Juraj Danko, JUDr. Mariana Harvancová
  7. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľubica Bundzelová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová
  8. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľubica Bundzelová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová
  9. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alica Beňová, JUDr. Denis Vékony, JUDr. Dušan Krč - Šebera, JUDr. Mária Vrtochová
  10. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alica Beňová, JUDr. Denis Vékony, JUDr. Dušan Krč - Šebera, JUDr. Mária Vrtochová
  11. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Alena Roštárová, JUDr. Andrea Sedlačková, JUDr. Dana Šiffalovičová, JUDr. Otília Belavá
  12. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Dagmar Cabadajová, JUDr. Eva Malíková, JUDr. Martina Nemravová, Mgr. Katarína Beniačová
  13. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

  14. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Danica Veselovská, JUDr. Ing. Mario Dubaň, JUDr. Marián Mačura, JUDr. Peter Šamko
  15. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Bieliková, JUDr. Denis Vékony, JUDr. Eva Vékonyová, JUDr. Mária Vrtochová
  16. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Dušan Krč - Šebera, JUDr. Juraj Danko - Späťvzatie Žiadosti, JUDr. Michal Antala, JUDr. Patrik Príbelský, PhD.
  17. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Blanka Malichová, JUDr. Branislav Král, JUDr. David Lindtner, JUDr. Eva Fulcová
  18. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Ľubomír Šabľa, JUDr. Martin Kurečko, JUDr. Oliver Kolenčík, JUDr. Vojtech Markovič, PhD.…
  19. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Ing. Miroslav Manďák, JUDr. Iveta Záleská, JUDr. Janka Šinková, JUDr. Ľubica Bajzová
  20. Sudca – Okresný súd Lučenec Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Lučenec
    Uchádzači – Mgr. Peter Straka, JUDr. Erik Kačmár, JUDr. Janka Gibaľová, JUDr. Ján Šulgan
1 – 20 z celkovo 35 výsledkov (9 ms)