Výsledky

  1. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Milina Jánošková a Mgr. Ing. Miroslav Ondrej
  2. Predseda súdu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Anton Lukáč a JUDr. Irena Dobňáková
  3. Predseda súdu – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Marián Blaha a JUDr. Ľudmila Babjaková
  4. Predseda súdu – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzač – JUDr. Milan Růžička
  5. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Jaroslav Macek
  6. Predseda súdu – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Iveta Záleská
  7. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Amália Paulerová
  8. Predseda súdu – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – Mgr. Nicola Kuzmiaková a JUDr. Oľga Tatranská
  9. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. Tomáš Michálek
  10. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Peter Paluda
  11. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzač – JUDr. Gabriela Sobolovská
  12. Predseda súdu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Radičová, JUDr. Juraj Florovič a JUDr. Ondrej Samaš
  13. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Róbert Urban a JUDr. Eva Kyselová
  14. Predseda súdu – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzač – doc. JUDr. Milan Ďurica, PhD.
  15. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Darina Kuchtová a JUDr. Katarína Javorčíková
  16. Odborný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd Nové… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Nové Zámky
  17. 6 miest odborný radca – VSÚ – Okresný súd Bratislava… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
  18. Odborný radca – vyšší súdny úradník – Krajský súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
  19. Vyšší súdny úradník – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
  20. Metodik – účtovník – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
1 – 20 z celkovo 50 výsledkov (18 ms)