Výsledky

  1. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzač – JUDr. Eva Fulcová
  2. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jarmila Urbancová
  3. Predseda súdu – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzač – JUDr. František Potocký
  4. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Erika Šobichová, JUDr. Jana Martinčeková a Mgr. Miroslav Šepták
  5. Predseda senátu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Alena Svetlovská
  6. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Denis Vékony, JUDr. Ivica Čelková a Mgr. Ivana Šlesarová
  7. Predseda senátu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Ayše Pružinec Erenová, JUDr. Magdaléna Floreková a JUDr. Roman Bolebruch
  8. Predseda súdu – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzač – Mgr. Vladimír Zimányi
  9. Predseda súdu – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
  10. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Daniela Babinová, JUDr. Viera Kandriková a JUDr. Monika Jusková
  11. Hlavný štátny radca v odbore eJustice, koordinácie a… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Ministerstvo Spravodlivosti Slovenskej republiky
  12. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Dunajská… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
  13. Hlavný referent – asistent senátu – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
  14. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd Žiar… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
  15. Výber na voľné štátnozamestnanecké miesto hlavný referent –… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
  16. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Martina Valentová, JUDr. Martin Holič, JUDr. Zlatica Javorová a Mgr. Renáta Gavalcová
  17. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
  18. Sudca – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Silvia Kysucká, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Gabriela Kľačanová, JUDr. Jana Jurčová…
  19. 2 miesta – hlavný referent – asistent – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Nové Zámky
  20. 3 miesta hlavný referent – asistent – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
1 – 20 z celkovo 53 výsledkov (28 ms)