Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Michaela Králiková, JUDr. Marian Holý, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Roman Kaprál
  2. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Mária Ďuricová, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Alena Majerová, JUDr. Andrea Bučencová…
  3. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Martin Kurečko, JUDr. Matej Čintala, JUDr. Jana Tomášová, JUDr. Renáta Ďurková…
  4. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Alena Roštárová, JUDr. Andrea Sedlačková, JUDr. Dana Šiffalovičová, JUDr. Otília Belavá
  5. Sudca – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
    Uchádzači – JUDr. Peter Vrbjar, JUDr. Lenka Benčová, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Mária Benková
  6. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Denis Vékony, JUDr. Ivica Čelková a Mgr. Ivana Šlesarová
  7. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Juraj Danko a JUDr. Oxana Báreková
  8. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Martina Valentová, JUDr. Martin Holič, JUDr. Zlatica Javorová a Mgr. Renáta Gavalcová
  9. Sudca – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Silvia Kysucká, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Gabriela Kľačanová, JUDr. Jana Jurčová…
  10. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Lenka Kostolanská, JUDr. Adriana Pisarová, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Mária Ďuricová…
  11. Sudca – Okresný súd Spišská Nová Ves Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Uchádzači – JUDr. Denisa Hiščáková, JUDr. Lenka Saksunová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Petra Pavlisová…
  12. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Adriana Mazúchová, JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Monika Mrázová
  13. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Alena Majerová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Eliška Šnajderová…
  14. Sudca – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzači – Mgr. Lýdia Stehurová, Mgr. Antónia Ďuranová, JUDr. Jozef Šulek, JUDr. Alena Majerová…
  15. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Janíková, JUDr. Branislav Šašinka, JUDr. Dušan Szabó…
  16. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzač – JUDr. Kaňa
  17. Výber – hlavný referent – asistent, 3 miesta – Okresný… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
  18. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Eliška Wagshalová a JUDr. Marek Kohút
  19. Výber asistent senátu,hlavný referent, 1 voľné… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
  20. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Oľga Kováčová, JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Linda Szárazová…
1 – 20 z celkovo 21 výsledkov (21 ms)