Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Alena Majerová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Širilová…
  2. Sudca – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Anna Zagrapanová, JUDr. Katarína Kocúrová, JUDr. Katarína Marettová…
  3. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Emília Guľová, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  4. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Marek Šenkár, JUDr. Zuzana Krivdová a Mgr. Miroslav Mazúch
  5. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzači – JUDr. Lenka Saloková, JUDr. Margaréta Žoldáková Jurková a JUDr. Milan Husťák
  6. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – JUDr. Adriana Pečeňáková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin…
  7. Predseda súdu – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzač – JUDr. Ľubomír Hudák
  8. Predseda súdu – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzač – JUDr. Božena Brinčíková
  9. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Jana Šatková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Martina Mochnáčová…
  10. Sudca – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Cvengová, JUDr. Eva Smoleňová
  11. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Alena Majerová, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Cvengová
  12. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzač – JUDr. Eva Fulcová
  13. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jarmila Urbancová
  14. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Erika Šobichová, JUDr. Jana Martinčeková a Mgr. Miroslav Šepták
  15. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Denis Vékony, JUDr. Ivica Čelková a Mgr. Ivana Šlesarová
  16. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd Žiar… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
  17. Výber na voľné štátnozamestnanecké miesto hlavný referent –… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
  18. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Martina Valentová, JUDr. Martin Holič, JUDr. Zlatica Javorová a Mgr. Renáta Gavalcová
  19. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
  20. Sudca – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Silvia Kysucká, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Gabriela Kľačanová, JUDr. Jana Jurčová…
1 – 20 z celkovo 65 výsledkov (8 ms)