Výsledky

  1. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Marek Kohút
  2. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Marek Kohút
  3. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Ján Auxt
  4. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Ján Auxt
  5. Predseda senátu – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Pavel Lukáč a Mgr. Erik Németh
  6. Predseda senátu – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Pavel Lukáč a Mgr. Erik Németh
  7. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Adriana Gallová a Mgr. Katarína Beniačová
  8. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – Mgr. Miloš Kolek
  9. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Michaela Kotusová Hucová, JUDr. Natália Štrkolcová, JUDr. Petra Štefanko, JUDr. Johana Bertová…
  10. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
  11. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Viera Malinowska, Mgr. Mirka Báňasová, JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Janíková…
  12. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Viktória Bagala Vrábelová, JUDr. Marian Holý, JUDr. Andrea Chorvátová Nagyová, JUDr. Andrea Janíková…
  13. Druh štátnej služby: stála štátna služba Obsadzovaná… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
  14. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Dunajská… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
  15. Tajomník informačného centra – Okresný súd Stará… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
  16. Výber, asistent senátu – hlavný referent – 1… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
  17. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Galanta
  18. Odborný radca – metodik/účtovníctvo – Krajský súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
  19. Hlavný štátny radca v referáte európskych záležitostí,… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Ministerstvo Spravodlivosti Slovenskej republiky
  20. Štátny radca v odbore prevádzky informačných systémov… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Ministerstvo Spravodlivosti Slovenskej republiky
1 – 20 z celkovo 86 výsledkov (30 ms)