Výsledky

  1. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Denisa Šaligová, JUDr. Janka Benkovičová, JUDr. Lenka Halmešová a JUDr. Peter Heinrich
  2. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
  3. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
  4. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Eliška Wagshalová a JUDr. Marek Koščo
  5. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Bronislav Pongrác…
  6. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Adriana Gallová a Mgr. Katarína Beniačová
  7. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – Mgr. Miloš Kolek
  8. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Michaela Kotusová Hucová, JUDr. Natália Štrkolcová, JUDr. Petra Štefanko, JUDr. Johana Bertová…
  9. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
  10. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Viera Malinowska, Mgr. Mirka Báňasová, JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Janíková…
  11. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Viktória Bagala Vrábelová, JUDr. Marian Holý, JUDr. Andrea Chorvátová Nagyová, JUDr. Andrea Janíková…
  12. Druh štátnej služby: stála štátna služba Obsadzovaná… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
  13. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Dunajská… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
  14. Tajomník informačného centra – Okresný súd Stará… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
  15. Výber, asistent senátu – hlavný referent – 1… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
  16. Hlavný radca, vyšší súdny úradník – Krajský súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
  17. Hlavný radca – probačný a mediačný úradník – Krajský… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
  18. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Spišská Nová… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
  19. Hlavný referent – účtovník – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
  20. Vyhlásenie výberu – hlavný referent – asistent… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
1 – 20 z celkovo 58 výsledkov (8 ms)