Výsledky

  1. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
  2. Predseda súdu – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Ján Šmrhola, JUDr. Ľuboš Baka a JUDr. Štefan Precechtel
  3. Predseda súdu – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
    Uchádzači – JUDr. Alena Šišková a JUDr. Mária Krausová
  4. Predseda súdu – Okresný súd Kežmarok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Kežmarok
    Uchádzači – JUDr. Erika Borovská, JUDr. Juraj Šteffel a JUDr. Richard Bureš
  5. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jana Hullová
  6. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Ján Auxt a JUDr. Mária Šramková
  7. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  8. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  9. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  10. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  11. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Soňa Langová, JUDr. Viola Takáčová, PhD. a JUDr. Juraj Danko
  12. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  13. Predseda súdu – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
  14. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
  15. Hlavný referent – asistent/ka – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Nitra
  16. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
  17. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd Veľký… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
  18. Oznámenie – vs údržbár – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
  19. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  20. Oznámenie – vs údržbár – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
1 – 20 z celkovo 63 výsledkov (250 ms)