Výsledky

  1. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  2. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Soňa Langová, JUDr. Viola Takáčová, PhD. a JUDr. Juraj Danko
  3. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  4. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  5. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  6. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  7. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Sádovský
  8. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Antónia Kandravá a JUDr. Eva Sláviková
  9. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jana Hullová
  10. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Ján Auxt a JUDr. Mária Šramková
  11. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Eva Kyselová, JUDr. Pavol Polka a Juraj Krupa
  12. RADCA_SUDNY_TAJOMNIK – 1 miesto – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
  13. Právnik/ – čka pre kanceláriu v Prešove – Centrum… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Centrum Právnej Pomoci
  14. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
  15. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd Veľký… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
  16. Oznámenie – vs údržbár – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
  17. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  18. Oznámenie – vs údržbár – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
  19. Oznámenie o vyhlásení výberu na jedno voľné… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
  20. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
1 – 20 z celkovo 52 výsledkov (4 ms)