Výsledky

  1. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  2. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Soňa Langová, JUDr. Viola Takáčová, PhD. a JUDr. Juraj Danko
  3. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  4. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  5. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  6. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  7. Predseda súdu – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
    Uchádzač – JUDr. Helena Loduhová
  8. Predseda súdu – Okresný súd Rimavská Sobota Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rimavská Sobota
    Uchádzač – JUDr. Peter Zachar
  9. Predseda súdu – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzač – JUDr. Robert Šorl, PhD.
  10. Predseda súdu – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
    Uchádzač – JUDr. Viliam Hlaváč
  11. Predseda súdu – Okresný súd Spišská Nová Ves Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Uchádzač – JUDr. Ján Slovinský
  12. Predseda súdu – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzač – JUDr. Milan Petričko
  13. Predseda súdu – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzač – Mgr. Magdaléna Andreánska
  14. Predseda súdu – Okresný súd Poprad Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Poprad
    Uchádzači – JUDr. Jozef Kurian a JUDr. Mária Kubusová
  15. Predseda súdu – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzač – JUDr. Janka Majerčíková
  16. Predseda súdu – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzač – JUDr. Oľga Bitalová
  17. Predseda súdu – Okresný súd Lučenec Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Lučenec
    Uchádzači – JUDr. Ján Šulaj, JUDr. Kristina Glezgová, JUDr. Mikuláš Géczi a JUDr. Miroslav Račko
  18. Predseda súdu – Okresný súd Svidník Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Svidník
    Uchádzač – JUDr. Štefan Bujňák
  19. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – Mgr. Boris Vittek, JUDr. Mária Ďuricová, Mgr. Marián Dunčko, JUDr. Jana Škrabáková
  20. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – Mgr. Ing. Ladislav Burda, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Figura Molnárová…
1 – 20 z celkovo 105 výsledkov (7 ms)