Výsledky

  1. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Jana Halušková a JUDr. Jozef Turza
  2. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Jana Halušková a JUDr. Jozef Turza
  3. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľubica Bundzelová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová
  4. Predseda senátu – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzač – JUDr. Eva Behranová
  5. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľubica Bundzelová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová
  6. Predseda senátu – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzač – JUDr. Eva Behranová
  7. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  8. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Soňa Langová, JUDr. Viola Takáčová, PhD. a JUDr. Juraj Danko
  9. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
  10. Sudca – Okresný súd Nové Zámky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Zámky
  11. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  12. Sudca – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzači – Mgr. Vladimír Gurka, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Michaela Sedláková, JUDr. Lenka Benčová…
  13. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Radoslava Strhárska, Mgr. Miroslava Vaňová, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Stanislava Kolesárová
  14. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Radoslava Strhárska, Mgr. Miroslava Vaňová, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Stanislava Kolesárová
  15. Sudca – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzači – Mgr. Vladimír Gurka, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Michaela Sedláková, JUDr. Lenka Benčová…
  16. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
  17. Sudca – Okresný súd Nové Zámky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Zámky
  18. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  19. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
  20. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
1 – 20 z celkovo 105 výsledkov (5 ms)