Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová, JUDr. Ingrida Hudecová…
  2. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková, JUDr. Eva Detvaiová…
  3. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  4. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Záhumenská, JUDr. Gabriela Janáková, JUDr. Iveta Martináková a Mgr. Ivan Kubínyi
  5. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD., JUDr. Katarína Rehmová, JUDr. Ľudmila Hricková…
  6. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
  7. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Ing. Jana Petrovičová, JUDr. Ján Adamovic, JUDr. Jana Šatková
  8. Sudca – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
  9. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  10. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Soňa Langová, JUDr. Viola Takáčová, PhD. a JUDr. Juraj Danko
  11. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  12. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  13. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  14. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  15. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jana Hullová
  16. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Ján Auxt a JUDr. Mária Šramková
  17. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Aktuálne výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
  18. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
  19. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd Veľký… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
  20. Oznámenie – vs údržbár – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
1 – 20 z celkovo 90 výsledkov (5 ms)