Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Jaroslav Ivan, JUDr. Jeannette Hajdinová, JUDr. Michal Dzurdzík, JUDr. Oliver Kolenčík
  2. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Emil Dubňanský, JUDr. František Mozner, JUDr. Peter Farkaš a JUDr. Viera Zoľáková
  3. Predseda senátu – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Alena Antalová, JUDr. Eva Kmeťová, JUDr. Jana Novotná a JUDr. Miroslava Púchovská
  4. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Dagmar Buchalová a JUDr. Karol Posluch
  5. Sudca – Okresný súd Brezno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Brezno
    Uchádzači – JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Denisa Hiščáková, JUDr. Emil Vaňko, JUDr. Eva Dzúriková
  6. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Denisa Hiščáková, JUDr. Emil Vaňko, JUDr. Eva Dzúriková
  7. Predseda súdu – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Ing. Miroslav Manďák, JUDr. Mária Tóthová a JUDr. Michal Antala
  8. Predseda súdu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Anna Ilčinová, JUDr. Anna Kovaľová, JUDr. Anton Lukáč a JUDr. Irena Dobňáková
  9. 3 miesta odborný referent – asistent senátu – Okresný… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
  10. Odborný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
  11. Odborný referent – asistent senátu (1 miesto)… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
  12. Predseda súdu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
  13. Vyšší súdny úradník – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
  14. Odborný referent – asistent – Okresný súd Skalica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Skalica
  15. Vyšší súdny úradník – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
  16. Odborný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
  17. Vyšší súdny úradník – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
  18. Odborný referent – asistent – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
  19. Odborný radca, vyšší súdny úradník – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
  20. 13 miest vyšších súdnych úradníkov z toho: 4 miesta vyšších… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
1 – 20 z celkovo 29 výsledkov (23 ms)