Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslava Kvetková, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Bc. Viktor Marko, JUDr. Eva Bomborová
  2. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – Mgr. Peter Hvizdoš, Mgr. Lenka Kvasnicová, JUDr. Marcela Ostrihoňová, JUDr. Anita Filová…
  3. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Chorváthová, JUDr. Andrea Tarkuličová, JUDr. Eva Meruňková…
  4. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Mészáros, JUDr. Zuzana Kučerová a Mgr. Marián Baláž
  5. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Darina Legerská a JUDr. Roman Hargaš
  6. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Miriam Oswaldová, JUDr. Michal Kubiš, JUDr. Karol Rihák, JUDr. Jeannette Hajdinová
  7. Hlavný referent – asistent senátu – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
  8. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Lučenec
  9. 2 miesta hlavný referent – asistent – výber – Okresný… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
  10. 1 miesto – hlavný referent – asistent – OSLM – Okresný… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
  11. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
    Uchádzači – JUDr. Jakubová Monika, JUDr. Lenka Evinová, JUDr. Katarína Batisová, JUDr. Zuzana Nagyová
  12. Asistent senátu – Okresný súd Dolný Kubín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dolný Kubín
  13. Hlavný radca, VSÚ – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
  14. Hlavný referent – asistent – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
  15. Hlavný referent, asistent – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
  16. Hlavný referent – asistent (1 voľné štátnozamestnanecké… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Humenné
  17. Predseda súdu – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
    Uchádzač – Mgr. Marek Anovčin
  18. VSÚ – Okresný súd Dolný Kubín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dolný Kubín
  19. Štátny radca v kancelárii ministra – Ministerstvo… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Ministerstvo Spravodlivosti Slovenskej republiky
  20. Radca, súdny tajomník – odd. justičnej pokladnice… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
1 – 20 z celkovo 35 výsledkov (73 ms)