Výsledky

  1. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Vladimír Sklenka
  2. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  3. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Daniela Kotrecová
  4. Predseda súdu – Okresný súd Kežmarok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Kežmarok
    Uchádzači – JUDr. Erika Borovská a JUDr. Juraj Šteffel
  5. Predseda súdu – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzač – JUDr. Marian Török
  6. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Anna Malčeková, JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Eva Cvengová
  7. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kašubová, JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Dominika Vavreková
  8. Predseda súdu – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzač – JUDr. Ľubomír Hudák
  9. Predseda súdu – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzač – JUDr. Božena Brinčíková
  10. Predseda súdu – Okresný súd Michalovce Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Michalovce
    Uchádzač – JUDr. Martin Stretavský
  11. Predseda súdu – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Baka
  12. Predseda súdu – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Baka
  13. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. David Lindtner
  14. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. David Lindtner
  15. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzač – JUDr. Eva Fulcová
  16. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – Mgr. Zuzana Gašpírová, JUDr. Ján Golian, PhD., JUDr. Dušan Szabó, JUDr. Alexander Vagovics…
  17. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Michal Dzurdzík, JUDr. Lucia Horváthová, JUDr. Miriam Kučová, Mgr. Marek Mikulčík
  18. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Nora Vladová a JUDr. Nora Vladová
  19. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Danica Veselovská, JUDr. Ing. Mario Dubaň, JUDr. Marián Mačura, JUDr. Peter Šamko
  20. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Chorváthová, JUDr. Andrea Tarkuličová, JUDr. Eva Meruňková…
1 – 20 z celkovo 51 výsledkov (6 ms)