Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nitra
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Bartová
  2. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Bronislav Pongrác…
  3. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
    Uchádzači – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD.…
  4. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Anton Kántor, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Daniel Marcinčin…
  5. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Galanta
    Uchádzači – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Branislav Voloch…
  6. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Katarína Benczová a JUDr. Erika Čanádyová
  7. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Dorota Topoľančíková, JUDr. Eva Bomborová
  8. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová…
  9. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrej Werner, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová…
  10. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Eva Behranová a JUDr. Eva Fulcová
  11. Sudca – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
    Uchádzači – JUDr. Emília Guľová, JUDr. Miroslav Majerník, JUDr. Katarína Švecová, JUDr. Anton Kántor…
  12. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Ján Šikuta, PhD.
  13. Predseda senátu – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzači – JUDr. Adriana Murínová, JUDr. Anna Slovinská, JUDr. Slávka Zborovjanová, JUDr. Zuzana Matyiová
  14. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová…
  15. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
  16. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
  17. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Peter Paluda
  18. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
  19. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková, JUDr. Eva Detvaiová…
  20. Sudca – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Alena Majerová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Širilová…
1 – 20 z celkovo 156 výsledkov (8 ms)