Výsledky

  1. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Ján Šikuta, PhD.
  2. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková…
  3. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Juraj Danko, JUDr. Katarína Benczová, JUDr. Marián Trenčan, JUDr. Monika Valášiková, PhD.…
  4. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  5. Predseda súdu – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzač – JUDr. Ľubomír Hudák
  6. Predseda súdu – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzač – JUDr. Božena Brinčíková
  7. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Ján Auxt
  8. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Ján Auxt
  9. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  10. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  11. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Eva Kyselová
  12. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Eva Kyselová
  13. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Andrej Matušovic
  14. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Andrej Matušovic
  15. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  16. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  17. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzač – JUDr. Eva Fulcová
  18. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Katarína Krochtová, JUDr. Matúš Tarcala, JUDr. Adriana Pavlovičová, JUDr. Anna Mýtniková…
  19. Predseda súdu – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzač – Mgr. Magdaléna Andreánska
  20. Predseda súdu – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzač – JUDr. Janka Majerčíková
1 – 20 z celkovo 47 výsledkov (4 ms)