Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Katarína Krochtová, JUDr. Matúš Tarcala, JUDr. Adriana Pavlovičová, JUDr. Anna Mýtniková…
  2. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jozef Milučký
  3. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

  4. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Michal Valent, JUDr. Jeannette Hajdinová, JUDr. René Milták, Mgr. Zuzana Gašpírová
  5. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Miriam Oswaldová, JUDr. Michal Kubiš, JUDr. Karol Rihák, JUDr. Jeannette Hajdinová
  6. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Viliam Dohňanský
  7. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Daniel Hudák, JUDr. Gabriela Šimonová a JUDr. Libor Duľa
  8. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Ing. Miroslav Manďák, JUDr. Iveta Záleská, JUDr. Janka Šinková, JUDr. Ľubica Bajzová
  9. Sudca – Okresný súd Lučenec Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Lučenec
    Uchádzači – Mgr. Peter Straka, JUDr. Erik Kačmár, JUDr. Janka Gibaľová, JUDr. Ján Šulgan
  10. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Eva Dzúriková, JUDr. Jana Očenášová, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Marcela Ostrihoňová
  11. Predseda súdu – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Ján Šmrhola a JUDr. Ľuboš Baka
  12. Predseda súdu – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
    Uchádzači – JUDr. Alena Šišková a JUDr. Mária Krausová
  13. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Juraj Lukáč, JUDr. Jana Bezáková, JUDr. Jana Očenášová, JUDr. Ján Šulgan
  14. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  15. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – Ing. Mgr. Anna Přikrylová, JUDr. Barbara Bezdíčková, JUDr. Hana Hubináková, JUDr. Ingrid Galovcová…
  16. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzač – JUDr. Ľubica Bundzelová
  17. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Michaela Frimmelová a JUDr. Daša Kontríková
  18. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
  19. Predseda senátu – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzač – JUDr. Katarína Marčeková
  20. Predseda senátu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Anna Peťovská, PhD.
1 – 20 z celkovo 50 výsledkov (5 ms)