Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzači – JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová…
  2. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková, JUDr. Eva Detvaiová…
  3. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Ing. Jana Petrovičová, JUDr. Ján Adamovic, JUDr. Jana Šatková
  4. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Daniela Kotrecová
  5. Predseda súdu – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Baka
  6. Predseda súdu – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Baka
  7. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. David Lindtner
  8. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. David Lindtner
  9. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Sádovský
  10. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Sádovský
  11. Predseda súdu – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzač – JUDr. Imrich Volkai
  12. Predseda súdu – Okresný súd Brezno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Brezno
    Uchádzač – JUDr. Eva Cvengová
  13. Predseda súdu – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Ján Šmrhola, JUDr. Ľuboš Baka a JUDr. Štefan Precechtel
  14. Predseda súdu – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
    Uchádzači – JUDr. Alena Šišková a JUDr. Mária Krausová
  15. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
  16. Predseda senátu – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzač – JUDr. Katarína Marčeková
  17. Predseda súdu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Radičová a Juraj Florovič
  18. Predseda súdu – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
    Uchádzači – JUDr. Alena Šišková a JUDr. Mária Krausová
  19. Predseda súdu – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Nitra
    Uchádzač – JUDr. Eduard Heinrich
  20. Predseda súdu – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Levice
    Uchádzači – JUDr. Ján Šmrhola a JUDr. Ľuboš Baka
1 – 20 z celkovo 51 výsledkov (98 ms)