Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Dorota Topoľančíková, JUDr. Eva Bomborová
  2. Predseda súdu – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzač – JUDr. Mariana Philadelphyová
  3. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Gabriela Panáková a JUDr. Jaroslav Macek
  4. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
  5. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Denisa Vargová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Erika Tischlerová
  6. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová
  7. Predseda súdu – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzač – JUDr. Marian Török
  8. Predseda súdu – Okresný súd Skalica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Skalica
    Uchádzači – JUDr. Boris Buľubaš a Mgr. Jarmila Bíliková
  9. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Ján Auxt
  10. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Ján Auxt
  11. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Andrej Matušovic
  12. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Andrej Matušovic
  13. Predseda súdu – Okresný súd Humenné Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Humenné
    Uchádzač – JUDr. Jana Kurucová
  14. Predseda súdu – Okresný súd Rimavská Sobota Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rimavská Sobota
    Uchádzač – JUDr. Peter Zachar
  15. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslav Šedivec, JUDr. Daniel Ivanko, Mgr. Ing. Judita Gabonaiová Hrenčuková, JUDr. Roman Kaprál
  16. Predseda súdu – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Jana Dubivská, JUDr. Karol Krochta a JUDr. Viera Zoľáková
  17. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslava Kvetková, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Bc. Viktor Marko, JUDr. Eva Bomborová
  18. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Daniel Ivanko, JUDr. Juraj Vallo, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Anna Gálusová…
  19. Predseda súdu – Okresný súd Lučenec Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Lučenec
    Uchádzači – JUDr. Ján Šulaj, JUDr. Kristina Glezgová, JUDr. Mikuláš Géczi a JUDr. Miroslav Račko
  20. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

1 – 20 z celkovo 52 výsledkov (62 ms)