Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Aktuálne výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
  2. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
  3. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Andrea Daráková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  4. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Eliška Wagshalová a JUDr. Marek Koščo
  5. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Rastislav Dlugoš, PhD.
  6. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  7. Sudca – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
  8. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
  9. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková
  10. Sudca – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
  11. Sudca – Okresný súd Michalovce Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Michalovce
  12. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Nitra
  13. Sudca – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
  14. Sudca – Okresný súd Pezinok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kašubová Mularčíková, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Dorota Flašíková…
  15. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Alžbeta Marková, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Detvaiová…
  16. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Galanta
  17. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
  18. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Eva Detvaiová, JUDr. Ivana Hauerlandová, JUDr. Jana Šatková
  19. Sudca – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
  20. Sudca – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
1 – 20 z celkovo 1 492 výsledkov (9 ms)