Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Simona Lisá, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Branislav Voloch…
  2. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Simona Lisá, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Branislav Voloch…
  3. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Lenka Saksunová, JUDr. Dominika Volkaiová, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Daniel Marcián
  4. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Lenka Saksunová, JUDr. Dominika Volkaiová, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Daniel Marcián
  5. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Andrej Matušovic
  6. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Andrej Matušovic
  7. Predseda súdu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Radičová, JUDr. Juraj Florovič a JUDr. Ondrej Samaš
  8. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Róbert Urban a JUDr. Eva Kyselová
  9. Predseda súdu – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzač – doc. JUDr. Milan Ďurica, PhD.
  10. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Darina Kuchtová a JUDr. Katarína Javorčíková
  11. Predseda súdu – Okresný súd Vranov nad Topľou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Vranov nad Topľou
    Uchádzač – JUDr. Miroslav Novák
  12. Predseda súdu – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzač – Mgr. Ľudovít Majerčík
  13. Predseda súdu – Okresný súd Humenné Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Humenné
    Uchádzači – JUDr. Jana Kurucová a JUDr. Marek Koščo
1 – 13 z celkovo 13 výsledkov (6 ms)