Výsledky

  1. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Andrej Matušovic
  2. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Andrej Matušovic
  3. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Lenka Saksunová, JUDr. Dominika Volkaiová, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Daniel Marcián
  4. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Lenka Saksunová, JUDr. Dominika Volkaiová, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Daniel Marcián
  5. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Simona Lisá, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Branislav Voloch…
  6. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – JUDr. Simona Lisá, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Branislav Voloch…
  7. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Ján Auxt
  8. Predseda súdu – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzač – JUDr. Ján Auxt
  9. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Marek Kohút
  10. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Marek Kohút
  11. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. František Mozner, JUDr. Martin Bargel a JUDr. René Štepánik
  12. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Martin Bargel, JUDr. František Mozner a JUDr. René Štepánik
  13. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Pavol Farkaš, JUDr. Peter Szabo a JUDr. Viliam Dohňanský
  14. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Pavol Farkaš, JUDr. Peter Szabo a JUDr. Viliam Dohňanský
  15. Predseda súdu – Okresný súd Michalovce Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Michalovce
    Uchádzač – JUDr. Martin Stretavský
1 – 15 z celkovo 15 výsledkov (10 ms)