Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Anna Malčeková, JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Eva Cvengová
  2. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kašubová, JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Dominika Vavreková
  3. Sudca – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
  4. Sudca – Okresný súd Topoľčany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Aktuálne výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Topoľčany
  5. Sudca – Okresný súd Pezinok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Pezinok
  6. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Galanta
    Uchádzači – JUDr. Táňa Šefčíková, JUDr. Erika Tischlerová, JUDr. Jozef Pikna, JUDr. Kristína Srnková…
  7. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
  8. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
  9. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  10. Sudca – Okresný súd Spišská Nová Ves Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Uchádzači – JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Dušan Miškovčík…
  11. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová a Mgr. Kristína Ferencziová
  12. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Marián Sninský a JUDr. Martin Baran
  13. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Marek Šenkár, JUDr. Zuzana Krivdová a Mgr. Miroslav Mazúch
  14. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Alena Roštárová, JUDr. Denisa Cviková, JUDr. Jeannette Hadinová, JUDr. Mariana Harvancová
  15. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzači – JUDr. Lenka Saloková, JUDr. Margaréta Žoldáková Jurková a JUDr. Milan Husťák
  16. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – JUDr. Adriana Pečeňáková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin…
  17. Predseda súdu – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzač – JUDr. Ľubomír Hudák
  18. Predseda súdu – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzač – JUDr. Božena Brinčíková
  19. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Jana Šatková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Martina Mochnáčová…
  20. Sudca – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Cvengová, JUDr. Eva Smoleňová
1 – 20 z celkovo 28 výsledkov (11 ms)