Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Aktuálne výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
  2. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Denisa Šaligová, JUDr. Janka Benkovičová, JUDr. Lenka Halmešová a JUDr. Peter Heinrich
  3. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
  4. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
  5. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Andrea Daráková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  6. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľubica Bundzelová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová
  7. Predseda senátu – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzač – JUDr. Eva Behranová
  8. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľubica Bundzelová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová
  9. Predseda senátu – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzač – JUDr. Eva Behranová
  10. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Jozef Šulek…
  11. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Jana Škrabáková, Mgr. Zuzana Straňáková, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch…
  12. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Jana Škrabáková, Mgr. Zuzana Straňáková, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch…
  13. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Jozef Šulek…
  14. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Radoslav Svitana, PhD. a JUDr. Viera Kumová
  15. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alica Beňová, JUDr. Denis Vékony, JUDr. Dušan Krč - Šebera, JUDr. Mária Vrtochová
  16. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  17. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Radoslav Svitana, PhD. a JUDr. Viera Kumová
  18. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alica Beňová, JUDr. Denis Vékony, JUDr. Dušan Krč - Šebera, JUDr. Mária Vrtochová
  19. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Soňa Langová, JUDr. Viola Takáčová, PhD. a JUDr. Juraj Danko
  20. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
1 – 20 z celkovo 49 výsledkov (77 ms)