Výsledky

  1. Predseda súdu – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzač – JUDr. Adrián Pažúr
  2. Predseda súdu – Okresný súd Košice I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice I
    Uchádzači – JUDr. Radoslav Lacko a JUDr. Emília Guľová
  3. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Martin Holič, JUDr. Zlatica Javorová, JUDr. Martina Valentová, Mgr. Renáta Gavalcová
  4. Predseda súdu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Juraj Florovič
  5. Predseda súdu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Anton Lukáč a JUDr. Irena Dobňáková
  6. Predseda súdu – Okresný súd Vranov nad Topľou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Vranov nad Topľou
    Uchádzači – JUDr. Milan Vaľuš a JUDr. Miroslav Novák
  7. Predseda súdu – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Marián Blaha a JUDr. Ľudmila Babjaková
  8. Predseda súdu – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzač – JUDr. Milan Růžička
  9. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Jaroslav Macek
  10. Predseda súdu – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Iveta Záleská
  11. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Amália Paulerová
  12. Predseda súdu – Okresný súd Dolný Kubín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dolný Kubín
    Uchádzač – JUDr. Peter Bebej
  13. Predseda súdu – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – Mgr. Nicola Kuzmiaková a JUDr. Oľga Tatranská
  14. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. Tomáš Michálek
  15. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Peter Paluda
  16. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzač – JUDr. Gabriela Sobolovská
1 – 16 z celkovo 16 výsledkov (24 ms)