Výsledky

  1. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzač – JUDr. Mária Čechovičová
  2. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzač – JUDr. Dušan Srogončík
  3. Predseda súdu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Radičová a Juraj Florovič
  4. Predseda súdu – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzač – JUDr. Oľga Bitalová
  5. Predseda súdu – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Karol Krochta a JUDr. Vladislav Puškáš
  6. Predseda súdu – Okresný súd Kežmarok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Kežmarok
    Uchádzač – JUDr. Richard Bureš
  7. Predseda súdu – Okresný súd Poprad Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Poprad
    Uchádzač – JUDr. Jozef Kurian
  8. Predseda súdu – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
    Uchádzač – JUDr. Viliam Hlaváč
  9. Predseda súdu – Okresný súd Spišská Nová Ves Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Uchádzač – JUDr. Ján Slovinský
  10. Predseda súdu – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzač – JUDr. Milan Petričko
  11. Predseda súdu – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzači – JUDr. Janka Majerčíková, JUDr. Jozef Turza a JUDr. Miriam Penjaková
1 – 11 z celkovo 11 výsledkov (3 ms)