Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – Mgr. Zuzana Gašpírová, JUDr. Ján Golian, PhD., JUDr. Dušan Szabó, JUDr. Alexander Vagovics…
  2. Predseda súdu – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Adrián Pažúr a JUDr. Vladimír Kotus
  3. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Michal Dzurdzík, JUDr. Lucia Horváthová, JUDr. Miriam Kučová, Mgr. Marek Mikulčík
  4. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Dagmar Cabadajová, JUDr. Eva Malíková, JUDr. Martina Nemravová, Mgr. Katarína Beniačová
  5. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Darina Legerská a JUDr. Roman Hargaš
  6. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

  7. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Nora Vladová a JUDr. Nora Vladová
  8. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Ama Odalošová, JUDr. Jozef Zlocha, JUDr. Andrea Matysová a JUDr. Juraj Danko Nezúčastnil Sa
  9. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Danica Veselovská, JUDr. Ing. Mario Dubaň, JUDr. Marián Mačura, JUDr. Peter Šamko
  10. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Bieliková, JUDr. Denis Vékony, JUDr. Eva Vékonyová, JUDr. Mária Vrtochová
  11. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Lenka Praženková a JUDr. Juraj Danko
  12. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Chorváthová, JUDr. Andrea Tarkuličová, JUDr. Eva Meruňková…
  13. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – Mgr. Michal Kačáni, JUDr. Marcela Ostrihoňová, JUDr. Jeannette Hajdinová, JUDr. Monika Jakubová
  14. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Karol Rihák, JUDr. Lucia Horváthová, JUDr. Mgr. Eva Meruňková
  15. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Peter Kalata, JUDr. Mária Szabóová, JUDr. Renáta Šišková, Mgr. Pavel Ištók…
  16. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jana Hullová
  17. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
  18. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Michal Valent, JUDr. Jeannette Hajdinová, JUDr. René Milták, Mgr. Zuzana Gašpírová
  19. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Miriam Oswaldová, JUDr. Michal Kubiš, JUDr. Karol Rihák, JUDr. Jeannette Hajdinová
  20. Predseda senátu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Alena Svetlovská
1 – 20 z celkovo 39 výsledkov (5 ms)