Výsledky

  1. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

  2. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Dagmar Cabadajová, JUDr. Eva Malíková, JUDr. Martina Nemravová, Mgr. Katarína Beniačová
  3. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Ama Odalošová, JUDr. Jozef Zlocha, JUDr. Andrea Matysová a JUDr. Juraj Danko Nezúčastnil Sa
  4. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Danica Veselovská, JUDr. Ing. Mario Dubaň, JUDr. Marián Mačura, JUDr. Peter Šamko
  5. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Bieliková, JUDr. Denis Vékony, JUDr. Eva Vékonyová, JUDr. Mária Vrtochová
  6. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Lenka Praženková a JUDr. Juraj Danko
  7. Sudca – Okresný súd Bratislava V Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava V
    Uchádzači – JUDr. Alexander Vagovics, JUDr. Andrea Chorváthová, JUDr. Andrea Tarkuličová, JUDr. Eva Meruňková…
  8. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Peter Kalata, JUDr. Mária Szabóová, JUDr. Renáta Šišková, Mgr. Pavel Ištók…
  9. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
  10. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Ing. Miroslav Manďák, JUDr. Viera Škultétyová a JUDr. Ľubica Bajzová
  11. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Marian Sluk, PhD.
  12. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Ján Auxt a JUDr. Juraj Danko
  13. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Eva Kyselová, JUDr. Pavol Polka a Juraj Krupa
  14. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Juraj Danko a JUDr. Oxana Báreková
  15. Sudca – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Mészáros, JUDr. Zuzana Kučerová a Mgr. Marián Baláž
  16. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Iveta Záleská
  17. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Michaela Kotusová Hucová, JUDr. Natália Štrkolcová, JUDr. Petra Štefanko, JUDr. Johana Bertová…
  18. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Lívia Mikulášová, JUDr. Michaela Králiková, JUDr. Marian Holý, JUDr. Veronika Šuchová…
  19. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Nora Vladová a JUDr. Nora Vladová
  20. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Michal Dzurdzík, JUDr. Lucia Horváthová, JUDr. Miriam Kučová, Mgr. Marek Mikulčík
1 – 20 z celkovo 39 výsledkov (85 ms)